Demagog hledá nové tváře

Publikováno 4. listopadu 2017

Baví tě sledovat veřejné dění? Myslíte, že má smysl hlídat politiky, jestli veřejně mluví pravdu, či fabulují? Tak se přidej k nám a pojď je hlídat s námi.

Záleží ti na tom, zda se kolem nás šíří pravdy či nepravdy? Máš elán, odhodlání a neutíkáš před výzvami? Prezidentské volby jsou za dveřmi a možná právě ty by ses našel v jedné z nabízených pozic.

nabor


Koho hledáme?

Analytiky politických diskuzí  
Komplikovaný název, ale čistá a jasná práce - ověřování faktických výroků českých politiků, vyhledávání a zpracování dat a online dostupných informací, dotazy na příslušné úřady a ministerstva. 

Projekťáka
Monitoring grantových výzev, spolupráce na podávání a chodu jednotlivých projektů. Kromě toho ale i individuální fundraising - hledání možností a partnerů pro projekt. Poradíme, zaučíme, pomůžeme, vyžadujeme ale spolehlivost a pečlivost. 

HR
Člověka, který raději pracuje s lidmi než s daty. Starost o nábor stážistů, organizování společných akcí, spolupráce na pořádání veřejných akcí projektu.

Síťaře 
Jsi na sítích jako doma, orientuješ se na Facebooku a Twitteru a rád bys bavil a vzdělával našich 23 tisíc drahých fanoušků a skoro 13 tisíc skvělých followerů? Mrkni na náš FB a Twitter. Třeba už příští status bude tvůj.

Máš pocit, že hledáme právě tebe? Tak si ještě přečti, co nabízíme:

» online stáž v zavedeném a veřejně známém projektu;
» pravidelné konzultace a školení s experty Demagog.cz;
» praxi v analýze dat, rychlém vyhledávání a zpracování informací
» zlepšení orientace v aktuálním politickém dění
» možnost samostatného zpracování článků a jejich publikování na našem blogu a webu
» certifikát o absolvování stáže a individuální doporučení od vedení projektu

Zaujali jsme tě? Jsme rádi. Mrkni na náš etický kodex, zda nemáš problém s našimi základními principy. Pak už se stačí jen ozvat, poslat životopis a pár řádků o tom, proč tě láká spolupráce právě s námi. Budeme se těšit na kontaktním mailu info@demagog.cz.

Deadline pro zaslání žádostí je
20. listopad 20:00 SEČ, tak to neprováhej!