Haló noviny

Haló noviny (KSČM)

3 4 2 1

Výroky

„Ruská média naopak tvrdí, že vládní jednotky v bojích s povstalci používají i fosforové bomby!

Haló noviny, Ukrajinská armáda používá kazetové bomby 22. 10.

„Největší zkušenosti s používáním tohoto smrtícího koktejlu ovšem mají – jak jinak – USA.

Haló noviny, Ukrajinská armáda používá kazetové bomby 22. 10.

„Ukrajinská armáda na východní Ukrajině používá kazetovou munici, zakázanou ve více než stovce zemí světa, a to i k ostřelování hlavní bašty proruských povstalců, Doněcku. Naznačují to důkazy shromážděné mezinárodní organizací na ochranu lidských práv se sídlem v New Yorku, Human Rights Watch (HRW).

Haló noviny, Ukrajinská armáda používá kazetové bomby 22. 10.

„Podle podnikatelů, sečteme-li všechny dostupné údaje o předpokládaných ztrátách a výpadcích příjmů z dlouhodobých kontraktů při delším přetrvávání sankcí a ruské odvety, se může jednat až o 20 až 25 miliard korun. Jde o částku, kterou dle odhadů ministerstva pro místní rozvoj asi nevyčerpáme z disponibilních evropských dotací.

Haló noviny, Nejen ekonomické ztráty 22. 10.

„Česká veřejnost si je těchto skutečností vědoma. Při všech možných výhradách k postupu Vladimira Putina stojí ve své většině na straně Ruska.

Haló noviny, Nejen ekonomické ztráty 22. 10.

„ Úbytek ruských turistů způsobují kromě slábnoucího rublu v důsledku ekonomických sankcí i neobratné kroky českých politiků. Prohlásil to předseda Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) Viliam Sivek. Jako příklad uvedl rozvázání partnerských smluv Prahy s Moskvou a s Petrohradem, za něž je odpovědný primátor Tomáš Hudeček. Tyto smlouvy přitom platily od roku 1992. Jen ve třetím letošním čtvrtletí ruských turistů meziročně ubylo podle ACK ČR o více než 25 tisíc.

Haló noviny, Hudeček uškodil i turistice, 24. 10.

„Ukrajina uvádí, že díky obchodním opatřením se letos v prvním pololetí její vývoz do EU zvýšil o čtvrtinu, tedy o 587 milionů dolarů (téměř 12,9 mld. Kč), což téměř vyvážilo snížení vývozu do Ruska, který téměř o čtvrtinu poklesl.

Haló noviny, Úlitba Ukrajině, 24. 10.

„SR prosazuje komerční přístup k plynu i kvůli vlastním zájmům. Už několik měsíců jsou dodávky plynu ze strany Gazpromu omezeny. Po jednáních v Moskvě bylo uvedeno, že budou obnoveny ve smluvní výši, jakmile Gasprom naplní zimní zásobníky v Maďarsku pro odběratele z EU. Kromě toho, Eustream na Slovensku zveřejnil nepodporující stanovisko k výstavbě ropovodu South stream. Považuje ho za projev nedůvěry vůči Ukrajině, ale všichni vědí, že příčinou odmítání je ztráta tranzitu a příjmů z něj pro Slovensko.

Haló noviny, Mezi mlýnskými kameny 1. 11.

„KSČM při respektu k výsledkům předčasných parlamentních voleb na Ukrajině upozorňuje na nebezpečí účasti zvolených zástupců profašistických sil v ukrajinském parlamentu, jako je Pravý sektor, který představuje nejen pro Ukrajinu, ale i pro Evropu velké riziko.

Haló noviny, K výsledkům předčasných parlamentních voleb na Ukrajině 4. 11.

„Od srpna platí ruské embargo na dovoz klíčových zemědělských komodit a potravin ze Západu, zavedené jako odpověď na sankce ze strany Evropské unie a Spojených států. To vede k poklesu cen některých komodit na evropském trhu.

Haló noviny, Živočišná výroba: odraz ode dna? 4. 11.

Projekt Demagog.cz podporují:

Projekt Demagog.cz spolupracuje s:

© 2012—2018 Demagog.cz, z.s. IČ: 05 14 05 44, se sídlem Tomešova 568/6, Staré Brno, 602 00 Brno zapsaný ve spolkovém rejstříku u Krajského soudu v Brně. Demagog.cz má transparentní bankovní účet 9711283001/5500 vedený u Raiffeisenbank, a.s.