Spouštíme nový nábor analytiků!

Říkáš si poslední dobou, že by bylo fajn zkusit něco nového a trochu si rozšířit obzory? Zajímáš se o politické dění? Toužíš po nové zkušenosti do životopisu i do života? Chceš stáž, kterou ti nezhatí lockdown?

Komentář 2. listopadu 2021

Hledáme ty, kteří se nebojí čísel, paragrafů a „analýza“ pro ně není sprosté slovo. Nehledáme supermana s lety zkušeností. Stačí odhodlání a chuť páchat s námi dobro – budeš mít dost času se v zácviku našich editorů zaučit. A když jsme u času – záleží hodně na Tvé zručnosti, ale bereme na vědomí, že jde o dobrovolnictví a máš i své povinnosti. Týdně bychom od Tebe chtěli pár hodin práce a dostupnost v pondělí nebo úterý (a dalších dvou dnech).

Co můžeš získat?

  • Kreativní online stáž v zavedeném a známém projektu (dodržovali jsme všechna protiepidemická opatření dříve než ostatní!),
  • unikátní šanci proniknout do tajů fact-checkingu,
  • praxi v analýze dat, vyhledávání a zpracovávání informací (což ocení zaměstnavatelé od benzinky po OSN),
  • raketové zlepšení orientace v aktuálním politickém dění,

To všechno Tě v našem analytickém týmu nevyhnutelně potká. Proč by sis mezi nekonečným množstvím stáží měl vybrat tu naši?

  • Dostaneš možnost samostatného zpracování článků a komentářů pro publikaci na našem webu (s Tvým jménem v podpisu).
  • Můžeš pozice v projektu měnit a zkusit si u nás časem PR, správu sociálních sítí, psaní tiskovek a grantových projektů nebo korekturu.
  • Neradi pouštíme dobré analytiky – pokud si budeme rozumět, můžeš růst a propracovat se třeba i k editorským pozicím.
  • Zpětnou vazbu poskytujeme průběžně při ověřování a pokud máš zájem se zlepšovat, pak i nad rámec toho.

Máš pocit, že mezi Tebou a Demagog.cz by to mohlo klapat? Tak ještě pro jistotu mrkni na náš etický kodex a jestli je to ok, čekáme od Tebe e-mail na [email protected]Co máš poslat? Životopis v šuplíku určitě máš, pošli ho a přilož k němu něco, co nám poví o Tvé motivaci. Může to být pár řádků, ale může to být taky krátké video, instagram, kde propaguješ fakta, nebo doporučení od mámy (protože mámy vědí nejlíp).

Deadline pro zaslání přihlášek je 14. listopadu ve 23:59. Neprováhej to!

Abychom mohli měřit návštěvnost webu, potřebujeme Váš souhlas se zpracováním osobních údajů prostřednictvím cookies. Více o zpracování osobních údajů