Staňte se naším analytikem!

Co takhle si s novým semestrem najít stáž? Chcete se dozvědět více o politickém dění? Obohatit svůj životopis? Naučit se ověřovat od předních českých expertů fact-checku? Nebo jen po večerech toužíte dělat dobro? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak právě Vás hledáme do našeho týmu.

Komentář 24. února 2020

Hledáme analytiky a analytičky politických diskuzí. Čistá a jasná práce — analytici ověřují fakta, která zazní v politických diskuzích, vyhledávají a zpracovávají data a online dostupné informace, jsou v kontaktu s ministerstvy a dalšími úřady. Analytici také pracují na ověřování a aktualizaci plnění slibů Babišovy vlády. Analytikem se můžeš stát bez předchozích zkušeností, bereme do týmu studenty všech oborů, na začátku stáže tě zaučí naši experti. Práce je flexibilní a online.

Máš pocit, že hledáme právě tebe? Tak si ještě přečti, co nabízíme:

- online stáž v zavedeném a veřejně známém projektu

- zaučení a praxi v analýze dat, rychlém vyhledávání a zpracování informací

- zlepšení orientace v aktuálním politickém dění

- možnost samostatného zpracování článků a jejich publikování na našem blogu a webu

- možnost postupu v rámci organizace po dokončení stáže

- konzultace a školení s experty Demagog.cz

- příjemné a všestranně obohacující teambuildingy

- certifikát o absolvování stáže a individuální doporučení od vedení projektu

Zaujali jsme tě? Mrkni na náš etický kodex, jestli souzníš s našimi základními principy. Pak už se stačí jen ozvat, poslat životopis a krátký motivační dopis o tom, proč tě láká spolupráce právě s námi. Budeme se těšit na kontaktním mailu [email protected]

Krom analytiků hledáme i schopné mistry pro korekturu našich analýz. Pokud jste to právě vy, kontaktujte nás na [email protected].

Deadline je 29. února 2020.

Abychom mohli měřit návštěvnost webu, potřebujeme Váš souhlas se zpracováním osobních údajů prostřednictvím cookies. Více o zpracování osobních údajů