Zdeňka Hamousová
Nez.

Zdeňka Hamousová

...už máme rozpracované nové vzdělávací obory v regionu právě pro konkrétní investory, jako příprava pracovních sil přímo u nás.
ČT24, 15. října 2014

Tento výrok byl ověřen jako

neověřitelné

Plné odůvodnění

Ve městě Žatec byl zahájen projekt s cílem efektivnějšího vzdělávání úředníků na městském úřadě, čímž by se měla podle popisu projektu zvýšit kvalita nabízených služeb úřadu. V rámci projektu byl vytvořen i internetový portál s online vzdělávacími kurzy a informacemi o vzdělávacích programech probíhajících ve městě. Termíny prvních kurzů jsou stanoveny na listopad 2014.

Zmíněné kurzy jsou však vypsány na školení úředníků. Specifické vzdělávací projekty šité na míru investorům se nám dohledat nepodařilo. Hamousová mluví o "rozpracovaných programech", je tedy možné, že tyto akce nejsou ještě finalizovány, a tudíž jsou veřejnými zdroji nedohledatelné. Výrok tak hodnotíme jako neověřitelný.

Výrok jsme zmínili

Ověřeno

Senátní volby - Louny

ČT24, 15. října 2014

Senátorský mandát obhajuje v obvodu Louny Marcel Chládek z ČSSD, připravit jej o něj bude chtít jeho soupeřka ve 2. kole – Zdeňka Hamousová za hnutí ANO.

Abychom mohli měřit návštěvnost webu, potřebujeme Váš souhlas se zpracováním osobních údajů prostřednictvím cookies. Více o zpracování osobních údajů