Demagog.cz

Silvestrovské veselí 2020

Jakou podobnost lze vysledovat mezi Alenou Schillerovou a Davidem Copperfieldem? Dokáže na zahrádce vyrůst lékařská péče a kdo vede sněmovní žebříček v pěstitelských aktivitách? Muselo být Mynářovo prase kvůli nedostatku krmiva z kuchyně penzionu předmětem zabijačky? Jako každý rok přinášíme výroky našich politiků, které mnohdy probudily pobavený úsměv na tváři. Tentokrát jsme se pustili i do praktických pokusů, ke kterým nás inspirovalo tvrzení hanáckého senátora Ošťádala a poslance Kalouska. VAROVÁNÍ: Obsahuje humor. Neberte vážně.

Ověřili jsme
Silvestrovské zábavné vydání ze dne 21. prosince 2020

1 z celkově 7 ověřených výroků

Andrej Babiš

Andrej Babiš

Zachránili jsme tisíce mrtvých.

Pokusili jsme se některé z mrtvých kontaktovat, nicméně na reakci stále čekáme. O záchraně nemají informace ani spiritistická média.

skrýt celé odůvodnění

Andrej Babiš o záchraně mrtvých mluvil na tiskové konferenci 24. dubna 2020 v kontextu pandemie covidu-19. Podle statistik Ministerstva zdravotnictví bylo k tomu dnu zaznamenáno 218 úmrtí na covid-19 a zároveň 4 053 vyléčených.

Pokusili jsme se zemřelé kontaktovat skrze média. Nikoliv však skrze média zpravodajská, ale skrze odborníky z EZO.tv, tedy média spiritistická. Zatím jsme nicméně od žádného ze zemřelých nedostali informaci o jejich propojení s politikou Andreje Babiše. Pokud se nám informace podaří získat, samozřejmě je doplníme.